ACADEMY OF AESTHETIC AND ANTI AGING MEDICINE

ANTI - AGING NA TALERZU

Pomysł na napisanie serii książek na temat anti-aging, piękna i zdrowia na talerzu pojawił się w mojej głowie wiele lat temu, kiedy jeszcze mieszkałam w Stanach Zjednoczonych. Właśnie wtedy, a dokładnie w 1991 roku postała w USA Amerykańska Akademia Medycyny Anti-Aging (A4M), która szkoli przedstawicieli zawodów medycznych z medycyny prewencyjnej, regeneracyjnej i anti-aging i której poczynania śledzę od początku, a wiedzę zdobytą podczas zagranicznych kongresów, przyswojoną z licznych książek i artykułów naukowych staram się wprowadzać w życie swoje i najbliższych.
Ta książka jest mi bardzo bliska, bo jest częścią mnie – napisana przeze mnie i zilustrowana moimi zdjęciami. Jest też nieco inna od wszystkich, bo choć nie jest podręcznikiem, można się z niej czegoś nauczyć (wszystkie informacje zdrowotne to tzw. Evidence Based Medicine (EBM), czyli medycyna oparta na faktach pochodzących z naukowych badań i publikacji). Nie jest też książką kucharską, choć znajdziecie tu wiele przepisów, które wielokrotnie sprawdziłam w mojej kuchni (wiele własnych), wreszcie, nie jest też beletrystyką, choć pojawiają się w niej opisy moich osobistych doświadczeń.
A skąd pomysł z talerzem? Wszyscy znacie zapewne powiedzenie „Jesteś tym, co jesz”. A czy znacie powiedzenie: „Jeśli jesteś tym, co jesz, a nie wiesz, co jesz, to czy wiesz, kim jesteś?”. Doskonałe, prawda? To właśnie zdanie, autorstwa francuskiego socjologa i antropologa Clauda Fischlera, zainspirowało mnie do napisania tejże książki. I jeżeli w jakikolwiek sposób zmienia ona Wasze podejście do życia i żywności, będzie to dla mnie największym sukcesem…
Dorota Małgorzata Wydro
Ile kosztuje książka?
30 zł (w tym 5% VAT) plus koszty wysyłki 

Jak można kupić książkę?
1. Przez tę stronę, w tym celu:

-
dokonaj przelewu na kwotę 78 zł na konto Wydawnictwa AAAAM w
PKO BP Intelligo na rachunek: 50 1020 5558 1111 1114 4220 0004
- prześlij potwierdzenie przelewu wraz z danymi do faktury na adres: antiaging@aaaam.pl
- oczekuj na przesyłkę (wysyłamy w 24 h)

2. Przez ALLEGRO

http://allegro.pl/show_item.php?item=7086157767

(naciśnij link lub wklej link do paska przeglądarki)

A teraz kilka słów o autorce...


I o książce...

Książka ma objętość 192 stron. Składa się z następujących części:

Długo, zdrowo, naukowo

W kolejnych podrozdziałach opisuję najważniejsze informacje dotyczące zaleceń w medycynie prewencyjnej i przeciwstarzeniowej, godnych polecenia wykluczeniach w codziennej diecie, przyspieszaczach i hamulcach starzenia oraz ważnych, a niejednokrotnie niezrozumiałych i mylonych ze sobą pojęciach, jak: alergia, nadwrażliwość i nietolerancja na pokarmy). Wszystkie informacje to tzw. Evidence Based Medicine czyli medycyna oparta na faktach. Część teoretyczna książki powstała na podstawie 399 pozycji ze światowego piśmiennictwa.

Zaczynamy

Każdemu z opisanych produktów poświęciłam dwie strony. Pierwsza to teoria czyli zalety danego produktu (ale czasami również jego ciemne strony).

Druga to kulinaria czyli przepisy (z obliczonymi wartościami odżywczymi każdej potrawy), pomysłami na wykorzystanie produktu, sposobami jego przechowywania.

Załączniki

Tu znajdziecie wszystko, co należy wiedzieć o witaminach i niezbędnych dla naszego organizmu pierwiastkach, a także jednostki, miary, wagi i przeliczniki, niezbędne przy układaniu  zbilansowanego menu.


Przyjemnej i OWOCNEJ lektury!

Adres redakcji/Headqarters
Jana Pawła II 80/76; 00-175 Warszawa, e-mail:redakcja@aaaam.pl

Redaktor Naczelna/Editor in Chief:

dr n.ekon. lek. med. Dorota Wydro, tel.: 605 828 111, e-mail: dorota_wydro@onet.eu, dorota.wydro@aaaam.pl

Redaktor Prowadzący/Managing and Production Editor:

Grzegorz Basaj, e-mail: grzegorz.basaj@aaaam.pl, reklama@aaaam.pl

Projekt skład, łamanie/Art Editor:

Anna Zamorska, e-mail: anna.zamorska@aaaam.pl, reklama@aaaam.pl

Wydawca/Publisher: Wydawnictwo AAAAM


Druk/Printing:

KRMDruk, Warszawa 

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
Copyright Nazwa.pl